276502-2025 - Mededinging
België – Uitvoeren van marktonderzoek – Strategic Market Research
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Strategic Market Research
Beschrijving: Het NCC-BE maakt deel uit van het Centrum voor Cybersecurity België en dient op regelmatige basis projectvoorstellen in voor Europese investeringsprogramma’s. Deze overheidsopdracht focust op 2 van deze projectvoorstellen. Het eerste project is momenteel actief. Voor het tweede project werd een voorstel ingediend en recent goedgekeurd. Huidige opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van uitgebreide marktonderzoeken in het kader van deze goedgekeurde projecten. De opdrachtnemer zal daarom belast worden met het uitvoeren en opleveren van deze betrokken deliverables in samenwerking met het NCC-BE. In deel B van dit bestek staat de gedetailleerde informatie over de context van de opdracht, de inhoud ervan, alsook de vereisten voor het team dat de prestatie levert.
Interne identificatiecode: CCBPPM2025-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CCBPPM2025-007 - 1
Interne identificatiecode: 1