2. Procedure
Procedure
Titel: Een applicatie voor het opslaan en ontsluiten van (gedigitaliseerde) archieven van de gemeente Hengelo.
Beschrijving: De gemeente Hengelo wil als aanbestedende dienst één opdrachtnemer contracteren voor het leveren, implementeren van en migreren naar een betrouwbare en schaalbare applicatie voor het langdurig opslaan en (intern en extern) ontsluiten van, in eerste instantie, gedigitaliseerde archieven. De Oplossing moet deze mogelijkheden op termijn ook bieden voor digital born informatie (informatie die in een digitale omgeving ontstaan is).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48329000 Beeldvormings- en archiefsysteem, 72252000 Computerarchiveringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000