276960-2026 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Vrijwillige transparantie onderhoud KIA-KUA systemen t.b.v. Radboudumc
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie onderhoud KIA-KUA systemen t.b.v. Radboudumc
Beschrijving: Dit is een vrijwillige transparantie vooraf t.b.v. het onderhoud van de Kleding Inname- (KIA) en Kleding Uitgifte Automaten (KUA) van de Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen Radboudumc. Het onderhoud betreft het preventief en correctief onderhoud van de KIA-KUA systemen inclusief vervanging, revisie en eventuele uitbredingen van (onderdelen van) deze systemen.
Interne identificatiecode: T158985
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50324100 Systeemonderhoud, 50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000