2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingenvervoer schooljaar 2026-2027 e.v., gemeente Nuenen
Beschrijving: Middels deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgdragen voor continuïteit in de uitvoering van het leerlingenvervoer. Het leerlingenvervoer moet op een verantwoorde wijze plaatsvinden, tegen acceptabele kosten voor de opdrachtgever en met een maatschappelijk verantwoorde inkomenspositie voor de opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000