Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18800000 Schoeisel
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid tot verlenging looptijd overeenkomst na aflopen vaste looptijd.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)