277176-2024 - Mededinging
België – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaak van het gebouw HVZ Zuid-West Limburg Hasselt en Ramenwas gebouw HVZ Zuid-West limburg Hasselt en brandweerkazerne Borgloon
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak van het gebouw HVZ Zuid-West Limburg Hasselt en Ramenwas gebouw HVZ Zuid-West limburg Hasselt en brandweerkazerne Borgloon
Beschrijving: Het schoonmaken van het gebouw, Zwarte-Brugstraat 1 te 3500 Hasselt. Het gaat hierbij om: Exclusief Hulpverleningszone Zuid-West Limburg: - eerste verdieping: Polyvalente ruimte en Experience Center - vierde verdieping: Administratie HVZ Zuid-West Limburg, - gelijkvloers: Inkomhal, sanitair van de inkomhal/cafetaria, verbruikgedeelte van de cafetaria, - meerdere verdiepingen: trappenhal inkom en traphal links, - tweede verdieping: sanitair, douches en kleedkamers en fitnessruimte. Exclusief Federale Politie Limburg Coördinatie- en steundirectie: - gelijkvloers en eerste verdieping: burelen, sanitair, douches, kleedkamers (cellmade-DAB) - derde verdieping (optioneel) : Burelen CIC, sanitair, douches, kleedkamers - vijfde verdieping (optioneel) : Burelen CIC deel 1, Burelen CIC deel 2, Meldkamer CIC, keuken, sanitair Het reinigen van glas van het gebouw, Zwarte-Brugstraat 1 te Hasselt en Ervaert 4 te 3840 Borgloon: - Gevelglas: Binnen- en buitenschrijwerk - Separatieglas
Interne identificatiecode: PPP18U-156/4034/2024/113
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Schoonmaak gebouw Hulpverleningszone Zuid-West Limburg - brandweer
Beschrijving: Het schoonmaken van het gebouw, Zwarte-Brugstraat 1 te 3500 Hasselt. Het gaat hierbij om: Exclusief Hulpverleningszone Zuid-West Limburg: - eerste verdieping: Polyvalente ruimte en Experience Center - vierde verdieping: Administratie HVZ Zuid-West Limburg, - gelijkvloers: Inkomhal, sanitair van de inkomhal/cafetaria, verbruikgedeelte van de cafetaria, - meerdere verdiepingen: trappenhal inkom en traphal links, - tweede verdieping: sanitair, douches en kleedkamers en fitnessruimte.
Interne identificatiecode: 2024/113
Perceel: LOT-0002
Titel: Schoonmaak gebouw Hulpverleningszone Zuid-West Limburg - Federale Politie
Beschrijving: Het schoonmaken van het gebouw, Zwarte-Brugstraat 1 te 3500 Hasselt. Het gaat hierbij om: Exclusief Federale Politie Limburg Coördinatie- en steundirectie: - gelijkvloers en eerste verdieping: burelen, sanitair, douches, kleedkamers (cellmade-DAB) - derde verdieping (optioneel) : Burelen CIC, sanitair, douches, kleedkamers - vijfde verdieping (optioneel) : Burelen CIC deel 1, Burelen CIC deel 2, Meldkamer CIC, keuken, sanitair
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie technische bepalingen)
Perceel: LOT-0003
Titel: Ramenwas gebouw Hulpverleningszone Zuid-West Limburg - brandweer
Beschrijving: Het reinigen van glas van het gebouw, Zwarte-Brugstraat 1 te Hasselt: - Gevelglas: Binnen- en buitenschrijnwerk - Separatieglas
Perceel: LOT-0004
Titel: Ramenwas gebouw Hulpverleningszone Zuid-West Limburg - Federale Politie
Perceel: LOT-0005
Titel: Ramenwas politie kanton Borgloon
Beschrijving: Het reinigen van glas van het gebouw, Politie kanton Borgloon: - Gevelglas: Binnen- en buitenschrijnwerk - Separatieglas
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie technische bepalingen)