277941-2025 - Resultaat
Nederland – Chirurgische implantaten – Vrijwillige transparantie vooraf voor de aanschaf van endoprotheses
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf voor de aanschaf van endoprotheses
Beschrijving: Voor het aandachtsgebied Vaatchirurgie van de afdeling Chirurgie sluit het UMCG nieuwe overeenkomsten af met W.L. Gore and Associates, Cook Nederland BV, Terumo Aortic en Atrivion voor de aanschaf van endoprotheses. Deze raamovereenkomsten hebben een looptijd van vier jaar, met verlengingsopties van twee keer twee jaar.
Interne identificatiecode: T116768
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33184100 Chirurgische implantaten
Aanvullende classificatie (cpv): 33184500 Coronaire endoprotheses
5. Perceel
Perceel: LOT-0000