277964-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Architectenselectie Total Engineering nieuwbouw IKC Juliana van Stolberg Kapelle
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Architectenselectie Total Engineering nieuwbouw IKC Juliana van Stolberg Kapelle
Beschrijving: Met deze selectie is de Aanbestedende dienst op zoek naar een opdrachtnemer voor de nieuwbouw en de ruimtelijke inpassing van het IKC Juliana van Stolberg. Circa 2.400 m2
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71311100 Ondersteunende diensten voor bouwkunde, 71315200 Bouwadvies, 71317100 Advies inzake brand- en explosiebeveiliging en -controle, 71323200 Ontwerpen van installaties, 71325000 Ontwerpen van fundering, 71327000 Ontwerpen van draagconstructies, 71328000 Berekenen van draagconstructieontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1