278105-2025 - Mededinging
Nederland – Speeltuinuitrusting – Leveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Albrandswaard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen speel- en sporttoestellen gemeente Albrandswaard
Beschrijving: Het uit te voeren werk is verdeeld over diverse wijken binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Albrandswaard. De taken bestaan in hoofdzaak uit het leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen. • De inschrijver dient natuurlijk uitziende speel- en sporttoestellen, die op gaan in de natuur en omgeving, te kunnen leveren en plaatsen (natuurlijke houten toestellen). • De inschrijver dient speel- en sporttoestellen met een zowel traditioneel als eigentijds, uitdagend en vernieuwend karakter te kunnen leveren en plaatsen (innovatief en educatief), zoals metalen en/of kunststof toestellen. De vormgeving van de toestellen refereert op een creatieve wijze zowel aan een eigentijds als aan een vernieuwend concept. De toestellen en de materiaalkeuze komen overeen met zowel herkenbare vormen, als ontwerpen met uitdagende styling en opvallend kleurgebruik. • Op aanvraag: Valondergronden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leveren en plaatsen speel-en sporttoestellen
Beschrijving: De aanbesteding bevat zowel speel- en sporttoestellen met een natuurlijke uitstraling als speel- en sporttoestellen met een traditionele en eigentijdse uitstraling. De eisen aan deze speel- en sport-toestellen zijn te lezen in het programma ven eisen (bijlage 6). • De inschrijver dient natuurlijk uitziende speel- en sporttoestellen, die op gaan in de natuur en omgeving, te kunnen leveren en plaatsen (natuurlijke houten toestellen). • De inschrijver dient speel- en sporttoestellen met een zowel traditioneel als eigentijds, uitdagend en vernieuwend karakter te kunnen leveren en plaatsen (innovatief en educatief), zoals metalen en/of kunststof toestellen. De vormgeving van de toestellen refereert op een creatieve wijze zowel aan een eigentijds als aan een vernieuwend concept. De toestellen en de materiaalkeuze komen overeen met zowel herkenbare vormen, als ontwerpen met uitdagende styling en opvallend kleurgebruik. • Op aanvraag: Valondergronden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Een optie tot eenzijdige verlenging vanuit opdrachtgever met twee maal 12 maanden tot en met maximaal 30 september 2029