278263-2024 - Resultaat
Nederland – Personal computers – Europese aanbesteding ICT-hardware en touchscreens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding ICT-hardware en touchscreens
Beschrijving: Lvering van ICT-hardware en touchscreens aan MosaLira en kom Leren € 4000000
Interne identificatiecode: KQPN/2023/80
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering van ICT hardware MosaLira;
Beschrijving: Levering van ICT hardware MosaLira;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering van touchscreens MosaLira
Beschrijving: Levering van touchscreens MosaLira
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
Perceel: LOT-0003
Titel: Levering van ICT hardware kom Leren;
Beschrijving: Levering van ICT hardware kom Leren;
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Levering van touchscreens kom Leren.
Beschrijving: Levering van touchscreens kom Leren.
Interne identificatiecode: 4