2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting IJsselgraaf - Tablets
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 38 tablets ten behoeve van Stichting IJsselgraaf. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Tablets.
Eerdere aankondiging: 626695-2021
Interne identificatiecode: T78311
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000