278640-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Stichting IJsselgraaf - Laptops en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting IJsselgraaf - Laptops en toebehoren
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 280 Laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting IJsselgraaf. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Eerdere aankondiging: 626702-2021
Interne identificatiecode: T78289
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000