27873-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Categorie aanbesteding blanco papier
Referentienummer: 31180966
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Blanco papier
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
30197644 Xerografisch papier
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang is vermeld in paragraaf 1 van het Beschrijvend document. Het betreft de levering van blanco papier ten behoeve van de Belastingdienst.