2. Procedure
Procedure
Titel: Levering kunststof containers
Beschrijving: De levering van kunststof mini- en rolcontainers voor de gemeente Groningen. De totale maximale contractwaarde is 1.400.000 euro.
Interne identificatiecode: 2026-42
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een Openbare Europese aanbesteding voor de levering van kunststof containers ten behoeve van gemeente Groningen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De levering van kunststof mini- en rolcontainers voor de gemeente Groningen. De totale maximale contractwaarde is 2.800.000 euro.
Interne identificatiecode: 1