Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45330000 Loodgieterswerk
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Gemeente Breda. Zie verder de documentatie.