2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud Ouder-Amstel
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • Onkruidbeheersing in beplantingsvakken en bloembakken • Het snoeien van randen van beplanting langs verharding of gazon • Het verwijderen van grof en fijn zwerfvuil uit beplantingsvakken en gazons • Het knippen van hagen • Maaien van gazons Zie bestek voor de volledige opdrachtomschrijving De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
Interne identificatiecode: DUO OA 202601 PRJ-2600079
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).