2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanager Business Implementatie - cluster W&I
Beschrijving: Jij bent van het begeleiden van een business implementatie en dit schrikt jou niet af. Sterker nog, jij stroopt de mouwen al op! Klaar om van start te gaan met het implementeren van nieuwe digitale oplossingen en bijbehorende nieuwe werkwijzen, die bijdragen aan het vergroten van de inkomenszekerheid van de Rotterdammer.
Interne identificatiecode: 0010121
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000