2. Procedure
Procedure
Titel: NU Albeda - Projectmanager Campus District U
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Projectmanagers en directievoerders, en ziet op de inzet van een projectmanager voor de het project dat ziet op de ontwikkeling van een onderwijs- en sportlocatie.
Eerdere aankondiging: 116240-2022
Interne identificatiecode: T68926
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000