See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur UX Designer
Beschrijving: Team BIS is een multidisciplinair en betrokken IT-team binnen het Zorginstituut. We ontwikkelen en beheren applicaties en websites voor collega’s, burgers en zorgprofessionals. Daarbij volgen we geldende standaarden, richtlijnen en wet- en regelgeving. Als expert in jouw vakgebied krijg je de ruimte om zelfstandig bij te dragen. We werken informeel en collegiaal, met een professionele houding. Door regelmatig stil te staan bij wie we zijn en waar we naartoe willen, blijven we wendbaar in een continu veranderend IT-landschap.Team BIS is een multidisciplinair en betrokken IT-team binnen het Zorginstituut. We ontwikkelen en beheren applicaties en websites voor collega’s, burgers en zorgprofessionals. Daarbij volgen we geldende standaarden, richtlijnen en wet- en regelgeving. Als expert in jouw vakgebied krijg je de ruimte om zelfstandig bij te dragen. We werken informeel en collegiaal, met een professionele houding. Door regelmatig stil te staan bij wie we zijn en waar we naartoe willen, blijven we wendbaar in een continu veranderend IT-landschap. Voor de projecten modernisering Design System en Pilot Aanleveren kwaliteitsgegevens zoekt Zorginstituut Nederland een UX Designer.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000