279904-2023 - MededingingNederland-Zoetermeer: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderzoeksdiensten RDW
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
De RDW wenst Raamovereenkomsten te sluiten voor 3 gedefinieerde percelen 1: (Tactisch en Strategisch Onderzoek) met 1 partij, voor perceel 2: (Verdiepingsonderzoeken) met 3 partijen en voor perceel 3: (Klantpanel) met 1 partij.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 850 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Tactisch en Strategisch Onderzoek
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Tactisch onderzoek Gericht tot specifieke doelgroepen, in- en extern. Dus klanten en ook medewerkers.Kwantitatief onderzoekDagelijks, wekelijks en/of maandelijks (verschilt per kanaal)Continu inzicht in contacttevredenheid van de klanten van de RDW (real time).Onmiddellijke actie richting ontevreden klanten door middel van dagelijkse 'red alerts'.2.Strategisch onderzoek Gericht tot alle doelgroepen, nationaal/internationaalKwantitatief onderzoekEens per 2 jaarOnderzoeken dienen inzicht te verschaffen in algemene tevredenheid van de klanten over de dienstverlening van RDW en het imago van de RDW in ogen van de klanten. Tevens is van belang uit de input advies over aandachtspunten op te halen.
Verdiepingsonderzoeken
Perceel nr.: 2
Verdiepingsonderzoek In- en extern; zowel onder klanten als ook medewerkers Kwantitatief of kwalitatief onderzoek Aanvullend onderzoek naar behoefte, eventueel naar aanleiding van resultaten uit strategisch of tactisch onderzoek Dient verdiepend inzicht op te leveren over specifieke producten, processen, diensten of klantgroepen.
Klantpanel
Perceel nr.: 3
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Het mede ontwikkelen en opzetten van een RDW-panel platform. Het technisch panelbehee rDe uitvoering van (individuele) (klant)onderzoeken Het adviseren van de RDW over waar, hoe en wanneer het panel in te zetten