279936-2025 - Mededinging
Nederland – Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden – (groot onderhoud en vervanging) asfaltverhardingen 2026-2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: (groot onderhoud en vervanging) asfaltverhardingen 2026-2029
Beschrijving: Het doel van deze Europese aanbesteding is het afsluiten van een RAW-Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer, die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) indient voor groot onderhoud en vervanging van asfaltverhardingen binnen de gemeente Dalfsen. €7.000.000
Interne identificatiecode: 24.D.094
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233142 Herstellen van wegen, 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Asfaltverhardingen
Beschrijving: De in deze raamovereenkomst genoemde werkzaamheden hebben alleen betrekking op onderhoudswerkzaamheden aan bitumineuze verhardingen en direct daaraan gerelateerde werkzaamheden (aanliggende bestrating, aanliggende grasbetontegels etc.).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging raamovereenkomst