See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bakkerijproducten (Perceel 2 - Bloem)
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van bakkerijproducten (Perceel 2 - Bloem)
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5773/6021/SLS/2025/024 - ID5773
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15612500 Bakkerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bakkerijproducten
Beschrijving: Bakkerijproducten
Interne identificatiecode: SLS/2025/024 -ID5773_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bloem
Beschrijving: Bloem
Interne identificatiecode: SLS/2025/024 -ID5773_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15612120 Broodbloem