280098-2026 - Resultaat
Nederland – Diverse zakelijke diensten – Opschaling Lokale Intermediairs Decennium
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opschaling Lokale Intermediairs Decennium
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener en daarmee een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten waarbij deze dienstverlener gemeenten en lokale Afro-Nederlandse gemeenschappen verbindt via intermediairs om gezamenlijk de lokale aanpak van anti-zwart racisme te versterken en uitvoering te geven aan het VN Decennium. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 300.000 -- exclusief btw per jaar over een looptijd van 24 maanden inclusief verlengingen, exclusief onderstaande opties.
Interne identificatiecode: 201865005.011.088
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste dienstverlener en daarmee een dienstverleningsovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten waarbij deze dienstverlener gemeenten en lokale Afro-Nederlandse gemeenschappen verbindt via intermediairs om gezamenlijk de lokale aanpak van anti-zwart racisme te versterken en uitvoering te geven aan het VN Decennium. De intentie is dat de Overeenkomst op 24 december 2025 in gaat. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 300.000 -- exclusief btw per jaar over een looptijd van 24 maanden inclusief verlengingen, exclusief onderstaande opties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een looptijd van 24 december 2025 tot en met 31 december 2027. Daarna is er de (eenzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen) mogelijkheid tot verlenging zonder wijziging van de totaalprijs. Opdrachtgever verlengt de Overeenkomst maximaal 2 keer voor maximaal 3 maanden per keer. Verlenging gebeurt budgetneutraal: er is geen extra budget beschikbaar voor de verlengingen. Als Opdrachtgever wenst te verlengen wordt dit schriftelijk aan Opdrachtnemer bevestigd voor de einddatum van de Overeenkomst. De looptijd inclusief verlengingen (exclusief opties) is maximaal 30 maanden en loopt tot en met 30 juni 2028. Verder heeft de Opdrachtgever de mogelijkheid om na afloop van de Overeenkomst de Opdracht jaarlijks uit te breiden met maximaal twee (2) extra deelnemende gemeenten per jaar (ten opzichte van de initiële Opdracht), tot een maximum van €150.000 (excl. BTW) per extra jaar.