280229-2023 - MededingingBelgië-Oudenaarde: Farmaceutische producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van cabazitaxel IV
Referentienummer: APO-2023-cabazitaxel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33600000 Farmaceutische producten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 289 737,72 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van cabazitaxel IV voor alle ziekenhuizen van ziekenhuisnetwerk Gent (UZ Gent - AZ Sint-Lucas & Volkskliniek Gent - AZ Jan Palfijn Gent en AZ Oudenaarde, cfr. bijlage D).
De mogelijke leveringsplaatsen zijn:
1. AZ Oudenaarde, apotheek, Minderbroedersstraat 3, 9700 Oudenaarde
2. UZ Gent, apotheek, C. Heymanslaan 10, 9000 Gent
3. AZ Sint Lucas & volkskliniek, apotheek, Groene briel 1, 9000 Gent
4. AZ Jan Palfijn, Watersportlaan 5, 9000 Gent
AZ Oudenaarde is enkel actief in de gunningsfase en zorgt o.m. voor de administratieve verwerking en organisatie tijdens de publicatie van de opdracht, de evaluatie van de kandidaatstellingen en van de offertes en de uiteindelijke gunning van de opdracht.
Tijdens de gunningsprocedure is AZ Oudenaarde de enige woordvoerder voor de deelnemende instellingen en het enige aanspreekpunt voor de kandidaten en/of inschrijvers.
Zodra de opdracht wordt gegund, komt evenwel een contractuele band tot stand tussen de opdrachtnemer en de deelnemende instellingen. Dit betekent dat, na de gunning van de opdracht, de deelnemende instellingen ieder afzonderlijk voor hun deel een overeenkomst sluiten met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund, rekening houdende met de toepasselijke regels inzake de overheidsopdrachten en de voorwaarden die in de opdrachtdocumenten zijn bepaald.
Zij staan ieder voor zich in voor de uitvoering van de overeenkomst die zij met de gekozen inschrijver sluiten. De deelnemende instellingen staan rechtstreeks in voor de controle op de uitvoering van de opdracht. De betaling van de vergoeding voor de opdracht wordt uitsluitend door de deelnemende instellingen ten laste genomen. Dit houdt ook in dat de deelnemende instellingen instaan voor (niet-limitatief):
- prijsherzieningen en betalingen
- opvolging van de uitvoering van de opdracht en geplaatste bestellingen en het afhandelen van alle mogelijke problemen tijdens de uitvoering;
- de keuringen en opleveringen:
- de toepassing van maatregelen van ambtswege, wijzigingen aan het initieel contract en aanvullende diensten.
AZ Oudenaarde heeft na de gunning geen enkele taak noch verantwoordelijkheid meer en kan dus geenszins aansprakelijk gesteld worden door de aannemer, leverancier of dienstverlener voor hetzij laattijdige betalingen hetzij enige andere contractuele tekortkoming begaan door één van de deelnemende instellingen zelf indien deze verband houden met de technische specificaties, uitvoeringsvoorwaarden van het bestek.
De op de inventaris vermelde hoeveelheden zijn de totale vermoedelijk hoeveelheden over een periode van 2 jaar, voor het geheel van de in bijlage D opgegeven ziekenhuizen. Deze hoeveelheden zijn indicatief (gebaseerd op de gemiddelde reële afnames over het kalenderjaar 2022). Zij binden de bestellende overheden op geen enkele wijze. De leverancier kan geen schadevergoeding eisen indien deze vermoedelijk hoeveelheden niet bereikt worden.
Deze hoeveelheden zullen via afzonderlijke bestellingen afgenomen worden.
Looptijd: Deze opdracht heeft een looptijd van 2 jaar, tweemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens 1 jaar.