Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakdienstverlening Stichting ROC Midden Nederland
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Bij het schoon te maken oppervlak gaat het om kantoren, sanitaire ruimten, vergaderruimten, opleidingsruimten (theorie- en praktijklokalen) en verkeersruimten. Pandemie gerelateerde schoonmaakactiviteiten behoren tot de reguliere schoonmaakactiviteiten. Zie verder het aanbestedingsdocument.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
1 - Utrecht
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
2 - Amersfoort
Perceel nr.: 2
3 - Nieuwegein
Perceel nr.: 3