280344-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31087901 voor het ontwerpen en uitvoeren van de A27 Houten - Everdingen
Referentienummer: 31087901
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van deze aanbesteding betreft het deel van de A27 Houten – Everdingen (A27HHN) en heeft een lengte van circa 7 kilometer met daarin opgenomen twee oeververbindingen; de Houtensebrug en de Hagesteinsebrug.
De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit:
• Houten – Everdingen (HRL): verbreding naar 4 rijstroken en vluchtstrook
• Knooppunt Everdingen: verbreding van de A27 (HRL) naar 3 rijstroken en vluchtstrook
• Everdingen – Houten (HRR): handhaven 2 rijstroken en spitsstrook (deels) vervangen/aanpassen
• Het aan westelijke zijde verbreden van de Houtensebrug over het Amsterdam-Rijnkanaal
• Vervangen van de Hagesteinsebrug over de Lek door twee nieuwe bruggen
• Vervangen van de openbare verlichting en DVM-systemen
• Realiseren van diverse mitigerende en compenserende maatregelen (geluid, waterhuishouding, natuur, etc.)
• Instandhouding / onderhoud aan de infrastructuur tijdens de realisatiefase
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.