280498-2023 - ResultaatBelgië-Hasselt: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groen- en netheidsonderhoud
Referentienummer: De Vlaamse Waterweg-ARC-23-0007-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van de opdracht is het groen- en netheidsonderhoud in de districten 5 en 6 van de afdeling Regio Centraal.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
ARC-23-0007
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233229 Onderhoud van bermen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77341000 Snoeien van bomen, 77211300 Rooien van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval, 90611000 Straatreinigingsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1: Groen-en netheidsonderhoud Zeekanaal Brussel - Schelde en Bovenzenne
Perceel nr.: 2
Perceel 2: Groen-en netheidsonderhoud Kanaal naar Charleroi
Perceel nr.: 3
Perceel 3: Groen- en netheidsonderhoud Kanaal Leuven - Dijle en Netekanaal