Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland