281033-2026 - Mededinging
Nederland – Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten – Datadistributiesysteem v2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Datadistributiesysteem v2
Beschrijving: Voor het ontsluiten van basisregistraties wordt zowel gebruik gemaakt van de bestaande werkwijze, StUF, als de in ontwikkeling zijnde HaalCentraal (API's). De komende jaren zal de gemeente ’s-Hertogenbosch in dit kader een ontwikkeling gaan doormaken van datadistributie (synchroniseren) naar bevragen bij de bron. Hiervoor zijn we op zoek naar een ondersteunende applicatie/dienst voor beide werkwijzen in één oplossing, zodat we gemakkelijker de transitie kunnen maken met volledig overzicht en ‘in control’ zijn en blijven. De scope van de opdracht is het koppelen van de huidige applicaties en services (zie bijlage 3, Programma van Eisen) via de nieuwe oplossing op basis van de huidige ontsluiting. Nadat de migratie heeft plaatsgevonden wordt samen met de leverancier gestart aan het omzetten van deze koppelingen naar API.
Interne identificatiecode: PMSW-1200
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie