281301-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – VTHA-Zaaksysteem ODWH
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VTHA-Zaaksysteem ODWH
Beschrijving: De ODWH is een Europese aanbesteding gestart voor de aanschaf van een VTHA-zaaksysteem ter ondersteuning van de uitvoering van de primaire processen voor vergunningverlening, toezicht, handhaving en advisering. Geraamde waarde €1.700.000,-
Interne identificatiecode: ODWHIM240513
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: VTHA-Zaaksysteem
Beschrijving: Zelfde als hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van 60 maanden, met tweemaal de optie tot verlengen met 24 maanden.