2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Track & Trace voertuigen
Beschrijving: Als opdrachtencentrale wenst AG Digipolis Antwerpen en haar leden, een partner te gunnen die ons de komende jaren van een professionele voertuig track& trace oplossing kan voorzien. We zoeken niet enkel een partner die de nodige hardware kan aanleveren, installeren en onderhouden, maar ook een modern, performant en open softwareplatform kan aanbieden. De integratiemogelijkheden met andere (legacy) third party systemen (ook andere dan voertuigen)van de voorgestelde softwareoplossing zijn daarbij een belangrijke factor.
Interne identificatiecode: DP_A_C00161
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DP_A_C00161 - 1
Interne identificatiecode: 1