Soort aanbestedende dienst Ander type: Sociale huisvestingsmaatschappij
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Hasselt Nieuwe Winning Bouwen van 50 huurappartementen
Referentienummer: 2003/1386/01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45212400 Accommodatie- en restaurantgebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding