2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van monitoring, onderhoud en interventies aan zonnepaneelinstallaties
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft het opstellen en onderhouden van een monitoringsplatform voor zonnepaneelinstallaties, alsook het uitvoeren van zowel het preventief onderhoud als eventuele benodigde interventies aan deze installaties. Het voorwerp van de overeenkomst wordt uitgebreid beschreven in de opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: INTERN-24-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: INTERN-24-002 Raamovereenkomst voor het uitvoeren van monitoring, onderhoud en interventies aan zonnepaneelinstallaties
Interne identificatiecode: 1