2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0095 - Maaiveld inrichting Pampuslaan Muiderlaan
Beschrijving: Maaiveld inrichting Pampuslaan Muiderlaan Algemene beschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het opbreken van asfalt; - het opbreken van bestrating; - het opbreken van fundering; - het uitvoeren van grondwerk; - het aanbrengen van kolken; - het aanbrengen van fundering; - het aanbrengen van asfalt; - het aanbrengen van bestrating; - het aanbrengen van bebording; - het aanbrengen van verlichting; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: AI 2024-0095
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 44110000 Constructiematerialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het opbreken van asfalt; - het opbreken van bestrating; - het opbreken van fundering; - het uitvoeren van grondwerk; - het aanbrengen van kolken; - het aanbrengen van fundering; - het aanbrengen van asfalt; - het aanbrengen van bestrating; - het aanbrengen van bebording; - het aanbrengen van verlichting; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen