281962-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Maaionderhoud bermen en watergangen 2025-2028 "Boven-Donge"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaionderhoud bermen en watergangen 2025-2028 "Boven-Donge"
Beschrijving: De aanbestedende diensten die samenwerken in deze aanbestedingsprocedure zijn de gemeente Dongen en waterschap Brabantse Delta. Penvoerder van deze aanbestedingsprocedure is waterschap Brabantse Delta, hierna aangeduid als WBD.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000