Hoofdactiviteit Andere activiteit: Pilootfabriek voor biogebaseerde processen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en installatie van procesleidingen en instrumentatie voor bioreactoren van 75m³ en 7.5m³ aan BBEPP
Referentienummer: BBEPP-2022-JV-0922-658-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44161000 Pijpleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
Mededingingsprocedure met onderhandelingen–
Kandidaatstellling voor Levering en installatie van procesleidingen en instrumentatie voor de nieuwe 75m³ fermentatielijn voor de Bio Base Europe Pilot Plant.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 44161000 Pijpleidingen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Mededingingsprocedure met onderhandelingen-
Kandidaatstelling voor Levering en installatie van procesleidingen en instrumentatie voor bioreactoren van 75m³ en 7.5m³ aan BBEPP