2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwing en optimalisatie van de bestaande vergistingsinstallatie site Noord
Beschrijving: Deze opdracht is een opdracht voor aanneming van werken. De opdracht betreft een Concurrentiegerichte dialoog voor de vernieuwing en optimalisatie van de bestaande vergistingsinstallatie in de formule van een Design-and-Build-opdracht, gelegen aan de Oostmalsebaan 72A te 2960 Brecht . De opdracht wordt hieronder nader omschreven. De opdracht omvat: voor de vernieuwing en optimalisatie van de bestaande vergistingsinstallatie waarbij deze tijdens de gehele verbouwing operationeel blijft in een formule van een Design-and-Build-opdracht te site Noord.
Interne identificatiecode: IGEAN MV-vernieuw. & optimalisatie van bestaande vergisting-F02__2
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45250000 Bouwwerkzaamheden voor krachtcentrale, mijnbouw en industrie, en voor gebouwen in verband met olie- en gasindustrie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Vernieuwing en optimalisatie van de bestaande vergistingsinstallatie site Noord
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden