282528-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging opvang Oekraiense vluchtelingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging opvang Oekraiense vluchtelingen
Beschrijving: De gemeente wil een veilige omgeving bieden voor bewoners, medewerkers en vrijwilligers op de opvanglocatie. Om dit te realiseren wordt er een 24/7 locatiebeveiliging uitgevraagd. Op de locatie dienen 24 uur per dag, 7 dagen per week, één (1) beveiliger van 07.00 uur ’s ochtends tot 23.00 uur ‘s avonds en twee (2) beveiligers van 23.00 uur ’s avonds tot 07.00 uur ’s ochtends aanwezig te zijn. Onder locatiebeveiliging wordt verstaan het bewaken van de veiligheid van personen en goederen en het waken tegen verstoring van de orde en rust op het terrein en in het gebouw van de vluchtelingenlocatie. Op dit moment worden ongeveer 230 vluchtelingen opgevangen. Er dient één contactpersoon ter beschikking te worden gesteld voor de gemeente waarmee zij contact kan onderhouden over de gehele opdracht. In deze context wordt deze aangeduid als contractmanager. De taakomschrijving voor de locatiebeveiliging omvat in hoofdlijnen de volgende verantwoordelijkheden: ● Het handhaven van orde en rust op locatie; ● Het voorkomen en beperken van schades; ● Het voorkomen van en handhaven op onveiligheid bij medewerkers, bewoners en bezoekers; ● Het voorkomen van en handhaven op diefstal, inbraak, geweldspleging, intimidatie en andere overtredingen van wet- en regelgeving; ● Het voorkomen van en handhaven op overtredingen van het huisreglement en de gebruiksovereenkomsten; ● Het voorkomen van misbruik van eigendommen en gegevens van Opdrachtgever en bewoners. De beveiligers voeren preventief toezicht uit door controles te verrichten en onregelmatigheden te signaleren. Dit toezicht wordt uitgevoerd op een manier die past bij de situatie en is dienstverlenend richting personeel en bewoners. Wij verwachten dat het in te zetten personeel klantvriendelijk en klantgericht kan handelen en in staat is om conflicten effectief te beheren.
Interne identificatiecode: T70496
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Motivering openbare procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure: Voorafgaande aan de start van de procedure is door de gemeente een raming opgesteld. Deze raming ligt boven de Europese drempelwaarde, waardoor gekozen is om volgens de aanbestedingswet een Europese procedure op te starten. Motivering Openbare procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Openbare procedure: De gemeente verwacht op grond van de graad van complexiteit van de opdracht een redelijk aantal inschrijvers. Het beperken van het aantal marktpartijen dat een inschrijving mag indienen acht de gemeente op grond daarvan niet nodig. De openbare procedure is in dit geval geschikt.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000