2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud roostergoedverwijdering
Beschrijving: het contracteren van één opdrachtnemer per perceel voor onderhoud roostergoedverwijdering. een opdracht
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft het periodiek en storingsonderhoud van roostergoedverwijderings installatie en (was)persen op de zuiveringen van HDSR.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud roostergoedverwijdering installaties en (was) persen van de zuiveringen van HDSR.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan 4 maal één jaar worden verlengd.