282875-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – EA Payrolldiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Payrolldiensten
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor payrolldienstverlening ten behoeve van Vitus Zuid. De totale raming van de opdracht bedraag circa € 1.536.000,- per jaar exclusief btw, gebaseerd op historische uitgaven binnen de deelnemende scholen. De totale geraamde waarde is € 6.145.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: KQBD/10032026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar. Vitus Zuid heeft eenzijdig de mogelijkheid de raamovereenkomst vervolgens met twee (2) maal één (1) jaar te verlengen.