Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kraanauto met haakarmsysteem
Referentienummer: HAR 202238
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
II.1.4.
Korte beschrijving
Kraanauto bestaande uit een chassis met haakarmsysteem en autolaadkraan.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering kraanauto met haakarmsysteem
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
één (1)