2. Procedure
Procedure
Titel: Outsourcen van de uitvoering van de FLO regeling
Beschrijving: Het outsourcen van de uitvoering van de FLO regelingen (Brandweer en Ambulance). Totale opdrachtwaarde is €522.450 ex btw. Omdat de opdracht wordt vormgegeven als een raamovereenkomst en de omvang van de dienstverlening afhankelijk is van de instroom, uitstroom en complexiteit van individuele FLO‑dossiers, is een veiligheidsmarge van circa 35% opgenomen om fluctuaties in de werkelijke behoefte op te vangen. Deze marge is proportioneel en noodzakelijk om de opdrachtwaarde realistisch te ramen.”
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het outsourcen van de uitvoering van de FLO regeling. Totale opdrachtwaarde is €522.450 ex btw. Omdat de opdracht wordt vormgegeven als een raamovereenkomst en de omvang van de dienstverlening afhankelijk is van de instroom, uitstroom en complexiteit van individuele FLO‑dossiers, is een veiligheidsmarge van circa 35% opgenomen om fluctuaties in de werkelijke behoefte op te vangen. Deze marge is proportioneel en noodzakelijk om de opdrachtwaarde realistisch te ramen.”
Interne identificatiecode: 1