2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en onderhoud Twee ICP-MS-systemen en één IC/HPLC-ICP-MS systeem
Beschrijving: Doel is te komen tot een overeenkomst inzake de levering en onderhoud van twee ICP-MS-systemen en één IC/HPLC-ICP-MS systeem. In het eerste jaar (2026) wordt één IC/HPLC-ICP-MS systeem geleverd. In de daarop volgende jaren (uitganspunt is 1 apparaat per jaar) worden twee ICP-MS-systemen geleverd. De levering omvat installatie, ingebruikstelling, validatie en een bijbehorende fabrieksgarantie. Na oplevering wordt met dezelfde leverancier een onderhoudsovereenkomst afgesloten voor de resterende levensduur van de apparatuur. Door zowel de levering als het onderhoud bij één partij onder te brengen, wordt gestreefd naar optimale continuïteit, technische compatibiliteit en een efficiënte serviceorganisatie gedurende de gehele gebruiksduur van de systemen. De volgende diensten/zaken maken onderdeel uit van deze aanbesteding: • Overeenkomst (levering): levering van twee ICP-MS-systemen en één IC/HPLC-ICP-MS systeem inclusief installatie, training en fabrieksgarantie. • Onderhoudsovereenkomst : onderhoudscontract dat ingaat bij levering en loopt gedurende de resterende levensduur van de apparatuur.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433000 Spectrometers
Aanvullende classificatie (cpv): 38432200 Chromatografen, 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De hoofdovereenkomst met de leverancier wordt afgesloten voor de levering van één ICP-MS met koppeling aan IC of HPLC en twee stand alone ICP-MS-systemen, inclusief installatie, training van gebruikers en fabrieksgarantie op de geleverde apparatuur. Voor het onderhoud van de apparatuur wordt een separate onderhoudsovereenkomst afgesloten met dezelfde leverancier. Deze raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) x drie (3) jaar, waarna er jaarlijks wordt verlengd tot einde levensduur. De onderhoudsovereenkomst biedt daarmee voldoende flexibiliteit om het onderhoud gedurende de volledige gebruiksduur van de systemen te waarborgen.