283666-2023 - MededingingNederland-Valkenburg aan de Geul: Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Crowdmanagement Kerststad Valkenburg 2023
Referentienummer: EA-2301-OR/CH
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Europese openbare aanbesteding voor de voorbereiding en uitvoering van crowdmanagement tijdens de kerstparades van Kerststad editie 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Crowdmanagement
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
100.000 euro