283761-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Programmeren verkeersregelprogramma's t.b.v. VRI's
Referentienummer: DBV 23.064
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Het huidige contract voor Programmeren applicaties t.b.v. VRI’s loopt af. De behoefte aan het extern uitbesteden van het programmeren van applicaties t.b.v. VRI’s blijft aanwezig, waardoor deze dienst via onderhavige aanbesteding wordt ingekocht.
De scope van de opdracht bestaat uit:
• Programmeren of aanpassen van verkeersregelprogramma’s op basis van het prijzenblad met bijbehorende omschrijving (bijlage 9 en 10).
Alle CCOL-verkeersregelprogramma’s worden opgebouwd met behulp van de TLC-generator. Bij nieuwe verkeerregelprogramma’s wordt de basis aangemaakt met de TLC-generator. Bij het aanpassen van bestaande verkeersregelprogramma’s die niet in de TLC-generator zijn gemaakt, wordt gebruik gemaakt van de TPA-generator.
Uitgangspunt is het in opdracht geven van één verkeersregelprogramma per Nadere Opdracht, maar Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om meerdere regelingen tegelijk in opdracht te geven bijvoorbeeld bij twee gekoppelde verkeersregelprogramma of verkeersregelprog
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Programmeren verkeersregelprogramma's t.b.v. VRI's
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Inschrijvingsleidraad.