2. Procedure
Procedure
Titel: Machinaal & handmatig maaien van grachten Kortenberg, Olen en Ninove
Beschrijving: Inzake beheer van de rioolwaterzuiveringsinfrastructuur wenst Aquafin over te gaan tot de aanstelling van een firma voor het machinaal en handmatig maaien van de grachten (inclusief oppervlakkig ruimen) op het grondgebied van Olen en Kortenberg.
Interne identificatiecode: PPP0N3-4699/5384/PRO/GCU/2025/00048
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Kortenberg
Beschrijving: Gemeente Kortenberg
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2025/00048_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Olen
Beschrijving: Gemeente Olen
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2025/00048_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Gemeente Ninove
Beschrijving: Gemeente Ninove
Interne identificatiecode: PRO/GCU/2025/00048_3