284482-2025 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging- en receptiediensten Stafbureau KNAW/Het Trippenhuiscomplex
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging- en receptiediensten Stafbureau KNAW/Het Trippenhuiscomplex
Beschrijving: De KNAW wil samenwerken met een leverancier, die zowel de beveiliging- als de receptiedienstverlening kan verzorgen in het Trippenhuis. Het betreft een kantoorlocatie voor medewerkers, een clubhuis voor Akademieleden en worden er veel congressen en bijeenkomsten georganiseerd op het gebied van de wetenschap en kunsten. Circa 175.000 euro per jaar en kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: - Het gunningscritrium is EMVI o.b.v. de beste prijs-kwaliteitverhouding. De prijs weegt voor 25% mee en de kwaliteit voor 75%.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79992000 Receptiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiliging- en receptiediensten Stafbureau KNAW/ Het Trippenhuiscomplex
Beschrijving: Kloveniersburgwal 29
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengopties van 1x 2 jaar en 2x 1 jaar