284491-2024 - Mededinging
Nederland – Milieureinigingsdiensten – Raamcontract Beredderen kleinschalige milieu-incidenten in de openbare ruimte
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract Beredderen kleinschalige milieu-incidenten in de openbare ruimte
Beschrijving: De aanbesteding betreft in hoofdzaak het beredderen van kleinschalige milieu-incidenten op de openbare weg in de gehele gemeente Den Haag.
Interne identificatiecode: 24.004
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90722200 Milieureinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90715100 Diensten voor onderzoek naar vervuiling door chemische stoffen en olie, 90741000 Diensten in verband met olievervuiling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000