284510-2026 - Resultaat
Nederland – Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval – EA - Levering Inzamelvoertuig afvaldienst - Gemeente Hellendoorn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA - Levering Inzamelvoertuig afvaldienst - Gemeente Hellendoorn
Beschrijving: De gemeente Hellendoorn wil voor zijn afvaldienst een inzamelvoertuig aanschaffen. Het betreft een voertuig met functies voor opname en lediging van zowel ondergrondse en semi-ondergrondse containers en (mini-)containers. Het voertuig wordt in deze aanbesteding 'kraan-trechter voertuig ' genoemd.
Interne identificatiecode: T100217
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure met wettelijke vereiste termijnen wordt gehanteerd.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Aanvullende classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens, 34144512 Vuilniscompacteerwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Onderhoud kan mogelijk optioneel worden afgenomen.