284615-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZK ROVK SAP Ontwikkeling en support
Referentienummer: 201865002.001.073
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de Aanbesteding was het sluiten van een Raamovereenkomst met één dienstverlener op het gebied van SAP ontwikkeling en support.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72212451 Diensten voor ontwikkeling van software voor ERP (Enterprise resource planning)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor het onderhoud en beheer van de SAP systemen van RIVM is regelmatig extra SAP expertise benodigd. Deze expertise wordt ingezet met als doel ondersteuning te leveren aan het beheer en doorontwikkeling van de SAP systemen van de afnemers van SSC-ICT. Het betreft het uitvoeren van resultaatverplichte opdrachten, al dan niet tegen een vaste prijs. Het betreft hier het leveren van Diensten.
Het betreft de uitbesteding van een (volledige) Opdracht, waarbij de Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het leveren van een vooraf gedefinieerd resultaat middels een resultaatverplichting. De Opdrachtgever stuurt Opdrachtnemer een offerteaanvraag waarin duidelijk is vermeld wat het doel is van de Opdracht (reikwijdte, het te behalen resultaat, de gevraagde expertise, voorwaarden etc.).